Jmeniny
Dnes je 09.12.2021
Svátek má Vratislav

Oznámení o ukončení poskytování služby analogového vysílání ve Vaší lokalitě

18.01.2018 Švestka Štefan 20620

oznámení UPC

Vážená paní, vážený pane,

rádi bychom Vás informovali, že z důvodu zkvalitňování technických parametrů naší sítě dojde 17. 1. 2018 ve Vaší lokalitě k vypnutí analogového televizního vysílání. Aby bylo možné nadále Vám poskytovat signál televizního vysíláni, převedeme Vás na digitální formát tohoto vysílání.

Díky přechodu na digitální vysílání budete moa na vlastních set-top boxech nebo televizorech vybavených pro příjem DVB-T signálu sledovat až 40 televizních programů, z toho 4 v HD kvalitě.


Pokud stále přijímáte analogové vysílání, v této souvislosti bude nutné, abyste si dne 17. 1. 2018 přeladili televizní kanály. Využijte automatického nebo ručního laděni digitálního TV přijímače označeného jako anténa nebo DVB-T od frekvence 474 MHz. V případě, že máte starší TV bez digitálního přijímače, je potřebné pořízení digitálního set-top boxu (DVB- T)

Televizní služba dodávána do Vašich objektů bude nově poskytována za výše uvedených podmínek a beze změny ceny. Zároveň využíváte-li některé z dalších služeb UPC, zůstávají tyto služby zcela beze změny.

Prosím, nezapomeňte o této změně informovat koncové uživatele televizní služby.

V případě jakýkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na telefonním čísle 241 005100. Rádi Vám je zodpovíme

Pokud s uvedenou změnou nebudete souhlasit, máte právo smlouvy bez sankce ukončit ke dni nabytí účinnosti změn. O svém nesouhlasu nás, prosím, informujte písemně nejpozději do 17.1. 2018 na adresu URC Česká republika, P. O. BOX 53, 130 11 Praha 3.

Jsme velice rádi, že Vám můžeme poskytnout ty nejlepší služby z oblasti vysokorychlostního internetu a digitální televize. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni a využijete je skutečně naplno

S pozdravem

 

Clemens Kruse marketingový ředitel CZ&SK

Copyright (c) 2018-2020 BD POSEIDON, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: